Leírás és Paraméterek
A RENAC N3-HV-5.0 egy háromfázisú, nagyfeszültségű hibrid inverter, amelyet napelemes rendszerekhez terveztek. Ez az inverter lehetővé teszi az energia tárolását és intelligens kezelését, maximalizálva az önfogyasztást és elősegítve az energiafüggetlenséget.
| Üzemelés | aszimmetrikus |
| Fázisok száma | Háromfázisú |
| Típusa | Hibrid |
| Teljesítmény osztály | 1-5 kW |
| Maximális PV bemeneti teljesítmény | 7,5 kW |
| Maximális PV bemeneti feszültség | 1000 V |
| MPPT feszültségtartomány | 200 V - 850 V |
| Névleges AC kimeneti teljesítmény | 5000 W |
| Maximális AC kimeneti áram | 7,6 A |
| Méretek (Szé x Ma x Mé) | 455 mm x 390 mm x 160 mm |
| Súly | 16,3 kg |
| Védettség | IP65 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány | -25°C - +60°C |
Csatolt dokumentumok
Termék értékelések
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.