Leírás és Paraméterek
RENAC R3-6K-DT napelem inverter
RENAC háromfázisú inverter 6kW teljesítménnyel. Magas hatásfok: 98,3%. Súly: 16.3 kg. 50%-os DC bemeneti túlméretezés, IP 65. Távfelügyelet lehetősége – Monitorozás. Széles MPPT tartomány: 160-950V. A RENAC napelem inverter mérete: 455 x 390 x 160 mm. 2MPPT, DC kapcsoló és Wifi.
| Üzemelés | aszimmetrikus |
| Fázisok száma | Háromfázisú |
| Típusa | Szimpla |
| Teljesítmény osztály | 6-10 kW |
| MPP követők száma | 2 |
| Gyártó | RENAC |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 6 kW |
| Fázis | 3 db |
| Max. bemenet | 2 db |
| EU hatásfok | 98.3 % |
| MPP-Követők száma | 2 db |
| Védelmi fokozat | IP65 |
| Kommunikáció | Led Kijelző, RS485; WLAN, adapteren keresztül; 4G adapteren keresztül (Opcionális) |
| Garancia | 10 év |
| Garancia módja | 5 év kötelező + 5 év gyártói garancia (Regisztráció szükséges!) |
| Méret | 455 x 390 x 160mm |
| Tömeg | 16.3 kg |
Csatolt dokumentumok
Termék értékelések
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.